Genel şartlar ve koşullar

Genel şartlar ve koşullar


1. SORUMLULUKLAR
Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 
2.  Fikri Mülkiyet Hakları
2.1. Endüstri grup’da yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi Endüstri grup veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır.
2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
 
3. Garanti 
Ürünlerimizin hepsi garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz ürünün ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçasının kolay değiştirilebileceği şekilde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği verilmektedir.
 
4. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik
İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.
 

5.Fiyat politikamız
Firma olarak ürünlerimizde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa’nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Seçilen ürünün çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

6.3d tasarım ve FA analiz
Ürünlerimiz detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

7.Kalite kontrol sistemli üretim
İmalatı yapılan her ürünün bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir ürün içindir.

8.Kurulum ve kullanım bilgisi
Ürün modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurulumları hızlı ve emniyetlidir.Alınan ürünün kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalar halinde ürünlerle birlikte verilmektedir.

error: Tüm hakları ENDÜSTRİ GRUP a saklıdır