İnşaat yük taşıma kasaları

İnşaat yük taşıma kasaları şantiye tuğla ytong bims malzeme kaldırma sepetleri


Yük taşıma sepetleri sağlam yapısı ve yüksek dayanımlı bağlantı ve ek noktalar ile ekstra güvenlik sağlar. Şantiye sahası ve inşaat alanlarında vinç,forklift, telehandler,bobcad, jcb yardımı ile kullanımı sağlanan yük taşıma sepetleri, alandaki her türlü malzemeyi taşımaya ve kaldırmaya yönelik ürünlerdir. Kaliteli metalden yapılmış çerçevesi ile hareket halindeyken tuğlaların düşmesini önlemek için yanlarına çelik tel örgüsü eklenmiştir. Sepetin üst kısmında, sepeti bir iskele vinçinin yahut kule vincin kaldırma kancasına takmak için üst girintili üçgen bir braket bulunur. Tuğla sepet bir kerede birçok tuğlayı kaldırabilir ve maksimum 250 kg kaldırma kapasitesine sahiptir, ancak kullandığınız vincin güvenli çalışma yüküne bağlı olarak bunun azaltılması gerekebileceğinin farkında olmanız gerekir. Tuğlaları ve blokları kolaylıkla kaldırmak için idealdir. 

YÜK SEPETLERİNİN ÖZELLİKLERİ:

  • Kule vinç ile kullanıma uygundur
  • Forklift ile taşınmaya uygundur
  • Üretim sahalarında genellikle tuğla taşıma, moloz taşıma, yapı malzemesi taşıma gibi işlerde kullanılır
  • Talep edilen ölçülerde ve şekillerde üretilebilir
  • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür
  • Kaldırma Kapasitesi 250 KG
  • Kaliteli malzemelerden ağır hizmet tipi yapı
  • Geliştirilmiş sağlam tasarım
  • İskele vinçleri ve diğer kaldırma vinçleri ile kullanım için ideal
  • Tamamen sertifikalı ve Ce standartlarına uygun

kule-vinc-insaat-santiye-yuk-kalip-bims-briket-blok-tugla-malzeme-tasima-kaldirma-paleti-sepeti-kasasi-sepetleri-kasalari-konteyneri

İsteğe bağlı seçimlerle üretimine başlanan kule vinç yük taşıma sepetleri sağlam yapısı ile ağırlık kapasitesi geniş ürünlerdendir. Yük taşıma sepetleri sağlam yapısı, bağlantı ve ek noktalar ile ekstra güvenlik sağlar. İnşaat sahası ve şantiye alanlarında vinç yardımı ile kullanımı sağlanan yük taşıma sepetleri, alandaki her türlü malzemeyi taşımaya ve kaldırmaya yönelik ürünlerdir. İnşaat sahalarında genellikle tuğla taşıma sepeti, moloz taşıma sepeti, yapı malzemesi taşıma sepeti gibi çeşitli ve sınırsız kullanım kapasitesine sahip olan yük sepetleri istenilen ebat ve seçeneklerle üretilmektedir. CE sertifikalı Uzun yük sepeti, açık yük sepeti, plakalı yük sepeti, korumalı yük sepeti, özel tasarım yük taşıma sepeti gibi seçenekler bulunmaktadır.

tugla-bims-briket-yu-tasima-kaldirma-sepeti

Kule vinç yük taşıma sepeti

tugla-bims-briket-yu-tasima-kaldirma-sepeti

Kule vinç yük taşıma sepeti

tugla-bims-briket-yu-tasima-kaldirma-sepeti

Kule vinç yük taşıma sepeti

error: Tüm hakları ENDÜSTRİ GRUP a saklıdır