Kule vinç beton kovası

Kule vinç beton harç taşıma kovası


İster büyük veya küçük şantiyelerde  beton dökümü  olsun,  ister  zorlu şartlardaki bir şantiye sahasında kum veya mıcır taşıma olsun hiç fark etmez. Endüstri Grup’ta  işinizi daha hızlı,  daha güvenli,daha kaliteli ve en ekonomik  şekilde yapabileceğiniz ürünler vardır.Kule vinç beton kovası,kolon ve kiriş aralarına harç akışını, harcın belli merkezlere dökülmesini sağlamaktadır.500,750,1000 ,1500 , 2000, 3000, 4000, 5000  litre hacimlerde imalatını yaptığımız beton kovaları ,  beton pompalarının kullanılamadığı inşaat  sahasında kullanılmaktadır.  Endüstri Grup iş uygulamalarınız için birçok hacim ve kullanıma uygun  tip  modelleri ile beton kovası çeşitleri konusunda müşterinin ihtiyacını karşılayabilecek türlerde tasarlanmış ürünleri sunabilmektedir. Beton kovası , Beton, kum, çakıl, harç gibi yapı malzemelerini taşımak için üst kısmından hareketli vinçlere ya da kule vinçlerine bağlanarak hareket ettirilen bir aktarma elemanıdır. Betonu istediğiniz yere taşımak için beton kovalarını kullanabilirsiniz.

KULE VİNÇ BETON KOVASI ÖLÇÜ VE KAPASİTE BİLGİLERİ

Alttan ve yandan açılabilen Kule Vinç Kovalarında açma ve kapama işlemi  mekanik kilitlemeli  veya direksiyonla  yapılabilmektedir. Hortumlu ve hortumsuz seçenekleri mevcuttur.

Kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin kule vinç beton  kovası standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Beton kovası ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

kule-vinc-beton-kovasi-imalati-harc-tasima-dokme-helikopter-kovalari-hortumu-olculeriPlatformlu ve hortumlu(kule vinç) beton kovası beton pompasının ulaşamadığı yüksek yapı inşaatlarında kullanılan bir beton aktarma aracıdır. Darbelere karşı dayanıklı gövdesi 3 metre uzunluğundaki fil hortumu sayesinde en dar alanlarda rahatlıkla kullanım sağlar. Platformlu ve hortumlu(kule vinç) beton kovası çeşitleri bir seferde dökülmek istenen beton hacmine bağlı olarak değişmektedir. 500, 750, 1000, 1500, 2000 Litre olarak imalatı yapılmaktadır.

 

kule-vinc-beton-kovasi-imalati-harc-tasima-dokme-helikopter-kovalari-hortumu-olculeri

 

 

 

Alttan açılır(kule vinç) beton kovası beton pompasının ulaşamadığı yüksek yapı inşaatlarında kullanılan bir beton aktarma aracıdır. Hızlı boşaltma ve az yer alanına sahip bu modelimiz her türlü darbeye dayanıklıdır. Alttan açılır(kule vinç) beton kovası çeşitleri bir seferde dökülmek istenen beton hacmine bağlı olarak değişmektedir. 500, 750, 1000, 1500, 2000 Litre olarak imalatı yapılmaktadır.

 

kule-vinc-beton-kovasi-imalati-harc-tasima-dokme-helikopter-kovalari-hortumu-olculeri

 

 

 

 

Yandan açılır(kule vinç) beton kovası beton pompasının ulaşamadığı yüksek yapı inşaatlarında kullanılan bir beton aktarma aracıdır. Bir kalıba dayanarak kullanılan bu modelimiz darbelere karşı gövdesi dayanıklıdır. Yandan açılır(kule vinç) beton kovası çeşitleri bir seferde dökülmek istenen beton hacmine bağlı olarak değişmektedir. 500, 750, 1000, 1500, 2000 Litre olarak imalatı yapılmaktadır

Kule vinç personel taşıma platformu, Beton kovası imalatı, Beton kovası çeşitleri, Kule vinç kovası ,Beton  kovaları, Beton kovası  fiyatları ,Mıcır taşıma dökme kovası ,Moloz taşıma kovası ,Beton taşima kovasi ,Beton kovası Adana ,Hortumlu beton kovası, Satılık beton kovası, Beton kovası hortumu Şantiye beton kovası, İpli tip beton kovası ,Düz tip beton kova ,platformlu beton kovası ,Mıcır dolgu kovası, Agrega dökme  kovası , Çakıl taşıma ve dökme kovası,Beton kovası iş güvenliği ,Kiralık beton kovasına alternatif kova Yandan çıkışlı  beton kovası, Beton kovası Ankara ,Beton kovası çeşitleri, Sertifikalı beton kovası ,Harç kovaları siloları ,İkinci el beton kovası alternatif kova ,Ekskavatör beton kovası ,Helikopter için hafif beton kovası

Ekonomik tip kule vinç beton kovası 


 

e-500-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

500 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

e-250-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

250 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

e-1000-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

1000 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

e-1500-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

1500 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

e-2000-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

2000 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

Standart tip kule vinç beton kovası 


 

s-500-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

500 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

s-250-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

250 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

s-1000-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

1000 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

s-1500-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

1500 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

s-2000-lt-kule-vinc-beton-micir-harc-tasima-dokme-kovasi

2000 lt Kule vinç beton taşıma dökme kovası

error: Tüm hakları ENDÜSTRİ GRUP a saklıdır